Vrijwilliger(s) m/v gezocht!

Vrijwilliger(s) m/v gezocht!

Praktische informatie

Vacature Structureel werk

1—2 uur/week
Beatrixstraat 36, 8471 RK Wolvega, Nederland

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Stichting Legona

#46163
Scan me of ga naar www.vrijwilligerspuntweststellingwerf.nl/o/Stichting-Legona/activiteiten/Vrijwilligers-mv-gezocht/46163 om je aan te melden

Het wekelijks organiseren en uitvoeren/begeleiden van activiteiten voor mensen met een verstandelijke beperking.

Stichting Legona organiseert gemiddeld driemaal per maand activiteiten van ontspannende aard voor mensen met een verstandelijke beperking. Activiteiten die zoal worden georganiseerd zijn avonden met creatieve activiteiten, muziek, sport en spel, quizzen en thema-avonden, Daarnaast vieren wij elk jaar sinterklaas, kerst en gaan wij graag (minimaal 1x per jaar) een dagje uit. Als vrijwilliger zul je deze activiteiten, samen met een enthousiast team van vrijwilligers, voorbereiden en uitvoeren/begeleiden. De activiteiten vinden twee wekelijks plaats op maandagavond van 19.00 tot 21.00 uur (exclusief voor en nabereiding). Gemiddeld een keer per maand vindt er een werkoverleg plaats.

Hoe kom ik er?

Over Stichting Legona

Stichting Legona organiseert twee wekelijks activiteiten van ontspannende aard voor mensen met een verstandelijke beperking. Activiteiten die zoal worden georganiseerd zijn avonden met creatieve activiteiten, muziek, sport en spel, quizzen en thema-avonden, Daarnaast vieren wij elkaar jaar sinterklaas, kerst en gaan wij graag (minimaal 1x per jaar) een dagje uit.

Bekijk meer activiteiten van Stichting Legona

Praktische informatie

Vacature Structureel werk

1—2 uur/week
Beatrixstraat 36, 8471 RK Wolvega, Nederland

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands